FIDO2 klíče

Mezi nejrychleji rostoucí hrozby v digitálním světě, kde antiviry selhávají patří zejména phishing. Poslední studie poukazují na nárůst phishingu od začátku roku 2020 o 350%. Jedním ze způsobů ochrany je použití FIDO klíčů. Tyto klíče jsou dostupné pro služby jako Facebook, Google, Yahoo, Microsoft, Twitter a mnoho dalších. Kromě phishingu vás tento klíč ochrání i před: Brute force útoky, MITM a Keyloggeromi. Také klíče je možné použít pro eObčanku.

Hlavní výhody:

  • Soukromí: Při aplikacích jako Google authenticator se vaše osobní údaje nejen sbírají, dokonce mohou být nabídnuty a prodány třetím stranám, tzv. third parties. Fido klíč na rozdíl od těchto aplikací funguje offline a nesbírá o vás žádné údaje.
  • Úspora času: není potřeba mít nainstalovanou žádnou další aplikaci - a už vůbec netřeba žádné následné kódy vkládat ručně. Stačí pouze jeden dotyk na klíči, který můžete použít pro neomezené množství účtů.
  • Bezpečnost: klíč využívá principy moderní kryptografie a je jediným z ověřených způsobů, jak se chránit před hackerskými útoky jako je phishing, MITM útok a mnoho jiných. Využívá se zejména v korporacích a v odvětvích, které vyžadují vysoké zabezpečení.

Tyto klíče lze použít pro Google Advanced protection. Jedná se o ochranu určenou pro rizikové osoby jako jsou novináři, byznysmeni a politici.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
FEITIAN FIDO2 a U2F eidentita
od 499 Kč
Kód: 79/EPA
eidentita FIDO klic
Doprava zdarma
od 749 Kč
Kód: 67/EPA
Feitian Multipass BLE eidenztita FIDO2 FIDO u2f key
Doprava zdarma
1 199 Kč
Kód: 70

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení