FEITIAN ePass (A4B/ K39)

Značka: Feitian

FIDO klíč ePass slouží k přihlášení do webových služeb pomocí asymetrické kryptografie. Ta ochrání váš  Facebook, Gmail, Twitter, Azure  a mnoho jiných účtů před heckery a zaručí vám klidný spánek. Bezplatný software vám pomůže si jej nakonfigurovat podle představ. Vyráběný firmou FEITIAN, který je lídrem v odvětví již od 1998  a určený zejména pro firmy, banky, politiky a novináře, ale i pro běžné uživatele, kterým záleží na ochraně.  Připravili jsme pro vás jednoduchý  video návod  a instalaci zvládne každý. Podporován programem pokročilé ochrany od Google . Žádné fixní poplatky a ani baterie. Funkce:  FIDO2, FIDO U2F a HOTP. Klíč je možné použít pro eObčanku.

Varianta:
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
15.8.2022 10.1.2023 Zvolte variantu
Kód: A4B K39 Zvolte variantu
475 Kč 745 Kč od 475 Kč 395,83 Kč bez DPH 620,83 Kč bez DPH od 395,83 Kč bez DPH
FEITIAN ePass (A4B/ K39)
Značka: Feitian
1000+
1000+
spokojených zákazníků
Autorizovaný
Autorizovaný
prodejce
Rychlé doručení
Rychlé doručení
do 48 hodín
Technická
Technická
podpora

Bezpečnost a odolnost

ePass má v sobě zabudovaný bezpečný secure element (SE), který zaručí  maximální ochranu před cílenými útoky* . Jedná se o čip, kde je uložen soukromý klíč, potřebný k podepisování vygenerované „challange“ a bezpečné přihlášení do webové služby. Facebook. Samozřejmostí je také pokročilá ochrana před klonováním,  která vás ochrání před vytvořením kopie klíče. 

*Secure element (SE) je stavěn na různé formy hackerských, ale i fyzických útoků, jako například pouštění specifického elektrického napětí, aby se získal soukromý klíč. Na rozdíl od mobilních zařízení funguje offline, čímž se zvyšuje level zabezpečení. 

 

Fido statistika-min keeprivacy

Google ve své studii zkoumal bezpečnost jednotlivých metod přihlášení.

Mezi další silnou stránku ePassu patří  odolnost . Je vyroben z tvrzeného plastu (USB-C verze je vyrobena z hliníku). Díky kvalitnímu zpracování jej můžete nosit vždy komfortně u sebe a to například na klíčence. To umožní jej mít vždy tehdy, pokud jej potřebujete. 

Aplikace na zprávu od FEITIANU

Bezplatné aplikace pro správu od FEITIANU vám usnadní práci s klíčem. Pár kliky si umíte spravovat jednotlivě funkce klíče, jako reset, nastavení PINu a mnoho jiných. Aplikace jsou vytvořeny pouze na produkty od FEITIANU, čímž se eliminují chybové hlášky a  zlepšuje se kompatibilita .

Pomůže vám nakonfigurovat si klíč dle vašich požadavků bez nutnosti placeného softwaru třetích stran. Dostupné pro MacOS a Windows.

Využívá bezpečnostní protokol HOTP, to zvýší zabezpečení přihlašování do Windows a vy tak nemusíte mít strach z neoprávněného přístupu. Přihlášení probíhá pomocí jména, hesla a zasunutí ePass klíče do USB portu.

Aplikace pro Windows, která slouží k ukládání hashe (HOTP-  funkce, určená především pro organizace) na ePass.

Kompatibilita ePassu

Každý najde využití! Od majitelů e- shopů , firem, krypto nadšenců kteří si chtějí zajistit svá aktiva, ale i běžné uživatele. Seznam podporující FIDO standard se každým dnem zvětšuje.  Pokud nevíte, jaké služby podporují přihlašování pomocí FIDO bezpečnostního klíče ePass, tak seznam naleznete na tomto odkazu  a to zvolením security protocol FIDO2, FIDO U2F a HOTP.

Klíč je kompatibilní s OS: 

  • Windows
  • ChromeOS
  • MacOS
  • Linux 

Mezi nejznámější podporované služby patří: 

Podpora sluzeb-min keeprivacy

Podpora passwordless  

Budoucnost v přihlašování. Jako první tutu službu zavedl Microsoftu a do jejich služeb  (Outlook, Onedrive, Azure) se umíte přihlásit jen pomocí FIDO klíče a PINu. Žádné dodatečné hesla ani e-mailové adresy. Aktuálně na implementaci pracuje i Apple a Google, dostupná by měla být koncem roku.  

Cílem je se zbavit hesel, která jsou zranitelná a dvoufaktorového ověření jako je např. SMS a Google authentifikátor, které zase nepraktické a neposkytuje dostatečnou ochranu.  

#1 v rychlosti a bezpečnosti přihlášení 

Třída FIDO klíčů ePass jsou favoritem v bezpečné autentifikaci a to díky kombinaci bezpečnosti a rychlosti přihlášení. Na rozdíl od smart card nebo TOTP kódů není zapotřebí dodatečný hardware (čtečka karet, mobilní zařízení), čímž se ušetří náklady. Rychlost přihlášení je v průměru 3x rychlejší než u jiných způsobů.  

Metody přihlášení-min keeprivacy

Renomovaný výrobce

Jedná se o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v této oblasti od roku 1998. Díky dlouholetým zkušenostem v odvětví vyrábí produkty pro firmy, banky a velké instituce. Mezi jejich zákazníky patří Google, Symantec, Audi a mnoho jiných. Firma FEITIAN je také výrobce klíčů Titan od Google . 

Přibližně 60 % z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R&D, kteří pracují na výzkumu. Jejich produkty jsou vybaveny vysokobezpečnými čipy, buď od americké firmy NXP nebo německého Infineonu, více info o firmě .

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní tokeny
Záruka: 2 roky
IP68: A4B

Jde o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v oblasti bezpečnosti od roku 1998 a vyrábí produkty pro firmy jako je Google, Symantec a podobně. Přibližně 60% z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R & D (kteří pracují na výzkumu bezpečnosti). Jejich produkty jsou vybaveny vysoko bezpečnostními čipy, buď od americké firmy NXP, německého Infineonu nebo švýcarského STMicroelectronics.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení