Feitian MultiPass FIDO U2F

Značka: Feitian

Ochraňte své účty před hackery! Tento klíč využívá asymetrickou kryptografii. Díky tomu bude váš Facebook, Gmail a mnoho jiných chráněno před phishingem, keyloggery a jinými cílenými útoky. Podporuje Bluetooth, NFC a USB kompatibilitu. Bluetooth komunikace mezi klíčem a mobilním zařízením je šifrována AES-128. Klíč je oficiálně podporován pro program pokročilé ochranou od Google. Ta chrání rizikové osoby jako jsou novináři, byznysmeni a politici před útoky hackerů. Díky jednoduchému video návodu instalaci zvládne naprosto každý.

Klíč je možné použít pro eObčanku. (Verze U2F) 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2022
Kód: 70
1 199 Kč
Feitian MultiPass FIDO U2F
Značka: Feitian
Feitian Multipass BLE eidenztita FIDO2 FIDO u2f key
Doprava zdarma

FEITIAN MultiPass (hardwarově Google Titan) je bezpečnostní klíč, který posouvá hranice tradičního dvoufaktorového ověření. Tento klíč nabízí snadný, rychlý a bezpečný způsob, jak zajistit svůj Gmail, Facebook, Dropbox a mnoho jiných před útoky hackerů. Díky pokročilému čipu můžete pořídit neomezené množství svých účtů. O zabezpečení se postará bezpečnostní čip secure element od americké firmy NXP. 

Nejbezpečnější způsob autentifikace

FIDO vs SMS vs OTP-min

Program pokročilé ochrany od Google

Jedná se o jeden z oficiálně podporovaných klíčů pokročilé ochrany od Google. Ta chrání rizikové osoby jako jsou novináři, byznysmeni a politici. Více o této bezplatné službě naleznete na tomto odkazuJako zálohový klíč lze použít Feitian ePass, který je přímý konkurent Yubico FIDO U2F.

Google advnced protection fido key 2

Anonymita

 Tyto klíče jsou navrženy tak, aby nabízely maximální anonymitu. Nikdo nedokáže najít spojitost mezi jednotlivými webovými účty, protože každá služba má specifický a jiný identifikátor. Více informací se dozvíte v tomto článku.

Konektivita

Silnou stránkou tohoto klíče je rozšířená konektivita, díky které dokáže komunikovat s zařízením pomocí:

  • Bluetooth- podporuje ověření pro mobilní zařízení (Android a iOS pouze přes SmartLock) a PC (Windows)
  • NFC- podporuje ověření pro mobilní zařízení mobilní zařízení (Android)
  • USB-A (pomocí kabelu) podporuje ověření pouze pro PC (Windows, MacOS, Linux)

Nikdo učený z nebe nespadl, proto jsme pro vás připravili návod, abychom vám pomohli lépe, rychleji a jednodušeji nastavit tento klíč. Nevíte, jaké další služby podporují přihlašování pomocí FIDO bezpečnostního klíče? Seznam naleznete na tomto odkazu. Zvolte protokol U2F.

FEITIAN

Jedná se o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v této oblasti od roku 1998 a vyrábí produkty pro firmy jako je Google, Symantec a podobně. Přibližně 60 % z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R&D (kteří pracují na výzkumu). Jejich produkty jsou vybaveny vysokobezpečnými čipy, buď od americké firmy NXP, německého Infineonu nebo švýcarského STMicroelectronics.

Parametry

USB-A: ano
USB-C: ne
NFC: ano
BLE: ano
FIDO U2F: ano
FIDO 2: ne
HOTP: ano
TOTP: ne
PIV: ne
OPEN PGP: ne

Doplňkové parametry

Kategorie: FIDO2 klíče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Jde o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v oblasti bezpečnosti od roku 1998 a vyrábí produkty pro firmy jako je Google, Symantec a podobně. Přibližně 60% z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R & D (kteří pracují na výzkumu bezpečnosti). Jejich produkty jsou vybaveny vysoko bezpečnostními čipy, buď od americké firmy NXP, německého Infineonu nebo švýcarského STMicroelectronics.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení