FEITIAN MultiPass FIDO U2F (K13)

Značka: Feitian

Multipass slouží k přihlášení do webových služeb pomocí asymetrické kryptografie. Ta ochrání vaše účty před heckery a zaručí vám klidný spánek. Díky  NFC a Bluetooth čipu je kompatibilní s mobilním zařízením.  Bezplatný software vám pomůže si jej nakonfigurovat podle představ. Vyráběný firmou FEITIAN, který je lídrem v odvětví již od 1998  a určený zejména pro firmy, banky, politiky a novináře, ale i pro běžné uživatele, kterým záleží na ochraně.  Připravili jsme pro vás jednoduchý  video návod  a instalaci zvládne každý. Oficiální klíč  programu pokročilé ochrany od Google . Žádné fixní poplatky a ani baterie. Funkce:  FIDO U2F. Bluetooth komunikace je šifrována AES-128 bit. Klíč je možné použít pro eObčanku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Kód: 70
895 Kč 745,83 Kč bez DPH
FEITIAN MultiPass FIDO U2F (K13)
Značka: Feitian
Feitian Multipass BLE eidenztita FIDO2 FIDO u2f key
Doprava zdarma
1000+
1000+
spokojených zákazníků
Autorizovaný
Autorizovaný
prodejce
Rychlé doručení
Rychlé doručení
do 48 hodín
Technická
Technická
podpora

Bezpečnost a odolnost

ePass NFC plus má v sobě zabudovaný bezpečný secure element (SE) od americké firmy NXP , který zaručí  maximální ochranu před cílenými útoky* . Jedná se o čip, kde je uložen soukromý klíč, potřebný k podepisování vygenerované „challange“ a bezpečné přihlášení do webové služby. Facebook. Samozřejmostí je také pokročilá ochrana před klonováním,  která vás ochrání před vytvořením kopie klíče. 

*Secure element (SE) je stavěn na různé formy hackerských, ale i fyzických útoků, jako například pouštění specifického elektrického napětí, aby se získal soukromý klíč. Na rozdíl od mobilních zařízení funguje offline, čímž se zvyšuje level zabezpečení. 

 

Fido statistika-min keeprivacy

Google ve své studii zkoumal bezpečnost jednotlivých metod přihlášení.

Kompatibilita

Pokud nevíte, jaké služby podporují přihlašování pomocí FIDO bezpečnostního klíče, tak seznam naleznete na tomto odkazu . Zvolením security protocol: FIDO U2F.

Klíč je kompatibilní s OS: 

  • Bluetooth-  podporuje ověření pro mobilní zařízení (Android a iOS pouze přes SmartLock) a PC (Windows)
  • NFC-  podporuje ověření pro mobilní zařízení mobilní zařízení (Android)
  • USB-A  (pomocí kabelu) podporuje ověření pouze pro PC (Windows, MacOS, Linux)

Renomovaný výrobce

Jedná se o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v této oblasti od roku 1998. Díky dlouholetým zkušenostem v odvětví vyrábí produkty pro firmy, banky a velké instituce. Mezi jejich zákazníky patří Google, Symantec, Audi a mnoho jiných. Firma FEITIAN je také výrobce klíčů Titan od Google . 

Přibližně 60 % z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R&D, kteří pracují na výzkumu. Jejich produkty jsou vybaveny vysokobezpečnými čipy, buď od americké firmy NXP nebo německého Infineonu, více info o firmě .

Program pokročilé ochrany od Google

Jedná se o jeden z oficiálně podporovaných klíčů pokročilé ochrany od Google. Ta chrání rizikové osoby jako jsou novináři, byznysmeni a politici. Více o této bezplatné službě naleznete na tomto odkazu .

Jako zálohový klíč lze použít Feitian ePass , který je přímý konkurent Yubico FIDO U2F. 

Google advnced protection fido key 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní tokeny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Jde o lídra v kyberbezpečnosti. Tato firma působí v oblasti bezpečnosti od roku 1998 a vyrábí produkty pro firmy jako je Google, Symantec a podobně. Přibližně 60% z celkových 1 000 zaměstnanců tvoří R & D (kteří pracují na výzkumu bezpečnosti). Jejich produkty jsou vybaveny vysoko bezpečnostními čipy, buď od americké firmy NXP, německého Infineonu nebo švýcarského STMicroelectronics.