Yubikey 5

Bojíte se, že se někdo dostane do vašich online účtů? Yubikey 5 je pro vás tou správnou volbou! Umožňuje přihlásit se k různým online účtům jako je Google, Facebook, Apple ID a mnoho jiných za pomoci asymetrické kryptografie, bez nutnosti zadávání zranitelných SMS kódů. Je určen zejména pro firmy, banky, politiky a novináře, ale také pro běžné uživatele, kterým záleží na ochraně. Funkce: NFC, IP67, FIDO2 a U2F, PIV, HOTP, TOTP, OpenPGP + bezplatný software pro správu.

Varianta:
Dostupnost Externý sklad Externý sklad Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
5.6.2023 5.6.2023 Zvolte variantu
Kód: 154/USB 154/USB2 Zvolte variantu
1 429 Kč 1 599 Kč od 1 429 Kč 1 191 Kč bez DPH 1 333 Kč bez DPH od 1 191 Kč bez DPH
Yubikey 5
2000+
2000+
spokojených zákazníků
Autorizovaný prodejce
1000 +
produktů skladem
Rychlé doručení
Doručení 24 h
při objednávce do 11:00
Technická podpora
Technická
podpora

Série Yubikey 5 je hardwarové autentifikační řešení, které poskytuje vyšší ochranu před phishingem, zabraňuje neoprávněnému použití uživatelských účtů a poskytuje silné a vícefaktorové ověřování. Řada Yubikey 5 je hardwarové autentifikační řešení, které poskytuje vyšší ochranu před phishingem, zabraňuje účtů a poskytuje silné a vícefaktorové ověřování.

Silná autentifikace

YubiKey nabízí vynikající zabezpečení kombinací hardwarové autentifikace a šifrování veřejným klíčem. Jejich použití poskytuje efektivní ochranu před phishingem a neoprávněným používáním účtů. Podporuje několik protokolů, včetně metod a služeb FIDO2, Yubico OTP, OATH HOTP, U2F, PIV a Open PGP. Uživatelé získávají nejširší škálu možností silné autentifikace, včetně nejen dvoufaktorové autentifikace, ale i jednofaktorového přihlašování bez hesla (passwordless). Navíc podporuje vícefaktorovou autentifikaci s dotykem uživatele (touch) a zadáním PIN.

Jednoduché, rychlé a spolehlivé

YubiKey má jednoduché a intuitivní používání, které se uživatelé mohou snadno naučit, urychluje přijetí hardwarových klíčů a zvyšuje bezpečnost podnikové sítě. Rychlost autentifikace je čtyřikrát vyšší než jednorázové heslo (One-Time Password) nebo autentifikace založená na SMS. A YubiKey nevyžaduje baterii ani připojení k mobilní síti, takže autentifikace je vždy k dispozici.

Snižte provozní náklady IT

Ukázalo se, že snadné používání a spolehlivost YubiKey snižuje (o 92%) počet událostí oproti podpoře související s heslem. Společnost Google to zdokumentovala ve výzkumném dokumentu popisujícím jeho představení zaměstnancům společnosti Google ve více než 70 zemích po celém světě. Nasazení je rychlejší a levnější, protože Yubikey, který je špičkou v tomto odvětví, poskytuje podporu pro řadu protokolů, systémů a služeb. Po jeho zavedení útočníci nemohli získat přístup k žádnému z více než 85 000 účtů firemních uživatelů společnosti Google.

Základní informace

  • Typ: USB-A
  • NFC: Ano
  • Funkce: WebAuthn, FIDO2 CTAP1, FIDO2 CTAP2, Universal 2nd Factor (U2F), Smart card (PIV-compatible), Yubico OTP, OATH – HOTP (založeno na událostech), OATH – TOTP (založeno na čase), Open PGP, bezpečné statické hesloCertifikáty: FIDO 2, FIDO Universal 2nd Factor (U2F)Kryptografické specifikace: RSA 2048, RSA 4096 (PGP), ECC p256, ECC p384
  • Vlastnosti modelu: vodotěsný, odolný proti rozbití, není potřebná baterie a neobsahuje žádné pohyblivé části.
  • Typ zařízení: Zařízení FIDO HID, čipová karta CCID, klávesnice HIDVýroba: USA, Švédsko.