Tuya Smart Alarm-WS-03

Neohodnoceno
Značka: Tuya

Tento smart Wi-Fi alarm podporuje hlasových asistentů jako Alexa, Google Home atd. Záložní zdroj, zabudovaná siréna, bezpečné kódování, dosah <80m v kombinaci s detekcí pohybu do 10m vás ochrání před krádeží a nepovoleným vniknutím.

Senzory jsou již spárované, což zaručuje snadnou instalaci (model Basic).

Protože nikdo učený z nebe nespadl, připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, abychom vám pomohli lépe, rychleji a jednodušeji nastavit tento alarm.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
29.10.2021
Kód: 97
standardní cena: 2 999 Kč –50 % 1 499 Kč
Tuya Smart Alarm-WS-03
Neohodnoceno
Značka: Tuya
Tuya Smart alarm Total
2 999 Kč –50 %

Tento bezdrátový Wi-Fi alarm s dosahem <80 m pro pohybový senzor, je jako stvořený pro vaši ochranu. Komunikuje na základě frekvence 433,92 MHz a používá bezpečnou kódovací metodu ev1527. Díky detekci až na 10 m dokáže pohybový senzor rychle odhalit každý nechtěný pohyb v objektu. Pomocí jednoduché instalace a nastavení (senzory jsou již spárované, proto nevyžadují další párování), budete chráněn před krádeží a nepovoleným vniknutím.

V setu nachází:

1x bezdrátový PIR senzor pohybu
2x bezdrátový detektor dveří / oken
1x bezdrátový dálkový ovladač
1x zvonek

 

Tento alarm je možné spárovat s hlasovými asistenty v telefonu. V praxi to znamená, že jednoduchými příkazy typu "Hey Google, arm away" dokážeme alarm aktivovat nebo pomocí příkazu "Hey Google, DISARM" deaktivovat. Potřebné je si nainstalovat aplikaci Alexa nebo Google Home.

✅ Bezpečnost

Siréna. Alarm má v sobě zabudovanou sirénu, kterou si můžete nastavit na 4 režimy, a to:
80 dB
85 dB
90 dB
vypnutá
Vestavěný záložní zdroj je při bezpečnostních systémech samozřejmostí. Centrální jednotka obsahuje i záložní baterii, díky čemuž dokáže senzor fungovat bez elektrického proudu po dobu až 6 hodin.

Pokročilé kódování ev1527 nabízí vysokou bezpečnost a nemožnost narušit komunikaci mezi senzorem a centrální jednotkou.

Tamper ochrana (ochrana proti sabotáži). Tato ochrana slouží k tomu, aby se nikdo nedostal do aktivovaného senzoru / alarmu, čímž by ho mohl vyřadit. Naše tamper ochrana na rozdíl od konkurenčního řešení, která tuto ochranu buď nemá, nebo má jen základní (formou spínače), funguje na základě snímače vibrací. Stačí malý pohyb v aktivním režimu a spustí se alarm.

Automatizace. Tento kit je možné spárovat i např. s vašimi smart světly a nastavit automatizaci. To znamená, že po spuštění alarmu se rozsvítí světla, díky čemuž získáte pocit vyšší bezpečnosti. Nabízí i nastavení automatizace v případě úniku vody, kde automaticky uzavře hlavní přívod např:

✅ Jednoduchý návod
Nikdo učený z nebe nespadl, proto jsme pro vás připravili návod, abychom vám pomohli lépe, rychleji a jednodušeji nastavit tento alarm. Naše návody pravidelně aktualizujeme na základě otázek adresovaných na náš email: podpora@keeprivacy.sk.

✅ Další užitečné funkce:

Pokročilá detekce senzoru dveří, který je součástí, umožňuje umístit tento senzor již do vzdálenosti 1 cm, zatímco konkurenční výrobky musí u sebe být umístěny vodorovně.

Automatická aktualizace firmware zaručí, že vaše zařízení bude vždy aktuální a všechny chyby budou opraveny.

Možnost zapojení až 70 zařízení. Je možné spárovat různé detektory, které komunikují na základě 433.92 MHz. Mezi kompatibilní patří např. iget P14 (detektor kouře) nebo iget M3P6 (detektor plynu).

Ukazatel slabé baterie. O stav baterií netřeba mít starost - pokud baterie dosáhne méně než 10%, budete oznámený.

✅ Parametry

 • Napájení: AC100 240V
 • Spotřeba: 0.2W
 • Přenosová frekvence: IEEE 802.11 b / g / n, 433,92 MHz
 • Bezdrátový dosah: ve volném prostoru 70 m, pro pohybový senzor <80m
 • Provozní podmínky: teplota -10 ° C ~ + 50 ° C
 • Vlhkost ≤ 90% rh
 • Rozměry: 81,6 x 81,6 x 74,2 mm
 • WIFI: ano
 • GSM: ne
 • Aplikace: SmartHome nebo Tuya
 • Jazyk aplikace: Angličtina

Doplňkové parametry

Kategorie: Hobby
Hmotnost: 0.5 kg